511. Állóóra
magyar, 20. sz. első fele, jelzett: "M. kir. áll. mechanikai és órásipari szakiskola Budapest", diófa borítású és tömör diófa tok, faragott díszítéssel, ingával, súllyal, felhúzókulccsal, számlap sérült, működik
187*60*35 cm