509. Szalongarnitúra, 3 db-os
magyar, 1900 körül, tömör diófa, faragott díszítéssel, asztallap: fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, bársony kárpittal, asztallap sérült
asztal: 68*80*57 cm, karszék: 93,5*74*58 cm