267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Női írószekreter

703. Női írószekreter

osztrák, 1830 körül, fekete lakkfestett fa, faragott aranyozott díszítéssel, lehajtható írólapja mögött 4 db topolya borítású kis fiókkal, sérült, 1 db kulccsal

122*61*40 cm