703. Női írószekreter
osztrák, 1830 körül, fekete lakkfestett fa, faragott aranyozott díszítéssel, lehajtható írólapja mögött 4 db topolya borítású kis fiókkal, sérült, 1 db kulccsal
122*61*40 cm