267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Ollósszék pár

507. Ollósszék pár

magyar, 20. sz. eleje, tömör tölgyfa és diófa, faragott díszítéssel, sárgaréz szegecsekkel, sérült

91,5*75,5*57 cm