267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Könyvszekrény

510. Könyvszekrény

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott neorokokó díszítéssel, csiszolt üvegekkel, belsejében két fiókkal, 1 db kulccsal, sérült

225*190*58 cm