267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Íróasztal

516. Íróasztal

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, paliszander intarziával, lábazatásn faragott díszítéssel, három fiókkal, középső viók sárgaréz verete hiányzik, kis sérüléssel

81*201*83 cm