267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Varróasztalka

701. Varróasztalka

osztrák, 19. sz. első fele, fekete lakkfestett fa, festett díszítéssel, fiókjában rekeszekkel, egy darab kulccsal, sérült

77*52*37 cm