267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Láda

504. Láda

olasz, 17. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, kovácsoltvas fogantyúkkal, kulcs nélkül, sérült, javított,

48*173*53,5 cm