267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Ágy pár

519. Ágy pár

magyar, 19. sz. vége, tömör diófa és fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, kis sérüléssel

160*105*206 cm