265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > Rabbi portréja

17. Hajgató Ferenc, Boldogfai (1894 - ?)

Rabbi portréja

olaj, vászon

60,5*50 cm

j.j.l.: B. Hajgató F.