265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > A művész felesége, 1902 körül

1. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

A művész felesége, 1902 körül

olaj, vászon kartonra ragasztva

38,5*30,5 cm

j.n. Analógia: Kunffy Lajos: Feleségem pálmaházban, 1902 (Kaposvár, Rippl-Rónai Múzeum, ltsz.: 64.218.); Közölve: Horváth János: Kunffy Lajos (1869-1962),, Kaposvár, 1993. 49. o.