1. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)
A művész felesége, 1902 körül
olaj, vászon kartonra ragasztva
38,5*30,5 cm
j.n. Analógia: Kunffy Lajos: Feleségem pálmaházban, 1902 (Kaposvár, Rippl-Rónai Múzeum, ltsz.: 64.218.); Közölve: Horváth János: Kunffy Lajos (1869-1962),, Kaposvár, 1993. 49. o.