265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > Apostol fej

11. Itáliai festő, 19. sz.

Apostol fej

olaj, fa

22*16 cm

j.n. h.o.: felirat: "A. Delfino Pinx. T. Terebes", gyűjteményi viaszpecsét töredékkel, keret nélkül