265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > Ifjú portréja

19. Osztrák miniatúrafestő, 18. sz. vége

Ifjú portréja

tempera, csont

65*45 mm

j.b.l.: Pinxit Mather, ho. vörösréz tulajdonosi monogram