265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > Lovas a téli utcán, 1918

45. Csabai - Ékes Lajos (Budapest, 1896 - Hárossziget, 1944)

Lovas a téli utcán, 1918

akvarell, gouache, papír

180*215 mm

j.j.l.: Ékes 1918