265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > "Ballunspitze" (Svájc)

46. Neidhandl (?), P. jelzéssel, 20. sz. eleje

"Ballunspitze" (Svájc)

olaj, vászon

66,5*50 cm

j.b.l.: P. Neidhand (?)l; h.o.: felirat