265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > Palermoi Szent Rozália

16. Szlovák festő, 19. sz.

Palermoi Szent Rozália

olaj, vászon

94*81,5 cm

j.n. j.l.: szlovák nyelvű felirattal, sérült