265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > Pásztor pár kecskével, 1934

59. Közép - európai festő

Pásztor pár kecskével, 1934

olaj, vászon

55,5*68,8 cm

j.j.l.: olvashatatlan 1934, keret nélkül, sérült