265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > Tengerparti városka

60. Berglund, Gunnar (1906 - 1992)

Tengerparti városka

olaj, vászon kartonra ragasztva

21*36 cm

j.b.l.: Gun. Berglund