265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > Madonna a gyermekkel, 1930-as évek

15. Bélaváry Alice, Vaszkó Ödönné (működött a 20. sz. első felében)

Madonna a gyermekkel, 1930-as évek

olaj, vászon

60*50 cm

j.b.l.: B. Bélaváry A., Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 13. kép