15. Bélaváry Alice, Vaszkó Ödönné (működött a 20. sz. első felében)
Madonna a gyermekkel, 1930-as évek
olaj, vászon
60*50 cm
j.b.l.: B. Bélaváry A., Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 13. kép