7. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)
Anya gyermekével, 1845
akvarell, papír
260*195 mm
j.b.k.: Barabás Pesten 1845, aranyozott ökörszemes keretben, sérült