265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > Anya gyermekével, 1845

7. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Anya gyermekével, 1845

akvarell, papír

260*195 mm

j.b.k.: Barabás Pesten 1845, aranyozott ökörszemes keretben, sérült