265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > Női portré, 1915

4. Grünwald Klára (Budapest, 1896 - ?)

Női portré, 1915

olaj, vászon

59,5*48,5 cm

j.j.l.: Grünwald K. 1915 V