242. Kamara aukció > Cukorcsipesz

12. Cukorcsipesz

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HS" mesterjegy, vésett szárak, rugós összekötő

29,6 g; h: 14 cm