242. Kamara aukció
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-125]
Talpas kínáló
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, bordázott díszítéssel
1. tétel
Hamutartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KK" mesterjegy
2. tétel
Süteménycsipesz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Magyar Ötvösművészeti Műhely készítőjel
3. tétel
Poháralátét, 4 db
Budapest, 20. sz. eleje, 800 ezrelékes ezüst, préselt tálkák, hullámos hólyagolt díszítéssel, nem összetartozóak
4. tétel
Parfés kanál, 6 db
német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, bécsi 1902 előtti behozatali jellel, neorokokó nyelekkel
5. tétel
Tálka pár
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, "EO" mesterjeggyel, 800 ezrelékes ezüst, préselt, kerek forma, hólyagos díszítéssel
6. tétel
Szalvétatartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, bordázott, háromszög forma, HJ mesterjegy
7. tétel
Pohárka, 5 db
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, bordázott, préselt forma
8. tétel
Tálka
Erdély, 1851, antik ezüst, talpban Endrődi mesterjegy, Kolozsvár bélyegzővel, kalapált, vésett, héber felirattal, javított
9. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, elmosódott mesterjegy, 800 ezrelékes ezüst, hatkaréjos forma, rózsás peremmel
10. tétel
Tejmerő
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, AP mesterjegy, 1818-as Ferencz József érmével, erősen megkopva
11. tétel
Cukorcsipesz
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HS" mesterjegy, vésett szárak, rugós összekötő
12. tétel
Hamutartó
Budapest, 1937-1967 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Pénzverde készítőjel, díszkalapált
13. tétel
Parfés kanál, 4 db
lengyel, 20. sz. első fele, aranyozott ezüst, "DB" mesterjegy
14. tétel
Teáskanál, 6 db
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "ASZ" mesterjegy, lekerekített nyelek, vésett "R" betűjellel
15. tétel
Tálka
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Pénzverde jelével, díszkalapált, levél forma
16. tétel
Kínálókosárka
Budapest, 1999-2005 közötti fémjel, 925 ezrelékes ezüst, Pénzverde készítőjel, ovális forma, átfűrészelt peremmel
17. tétel
Teaszűrő
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, vésett díszítéssel, csiszolt csont fogó dísszel
18. tétel
Mártásos kanál
dán (?), 20. sz., CF(?) készítőjel és fémjel, ezüst, tagolt nyéllel
19. tétel
Szószos kanál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes, aranyozott ezüst, Spíró Miksa mesterjegy, angol fazonú nyéllel
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-125]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS