242. Kamara aukció > Tejmerő

11. Tejmerő

Pest (?), 1867-1936 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, AP mesterjegy, 1818-as Ferencz József érmével, erősen megkopva

81 g; h: 19,5 cm