242. Kamara aukció > Szószos kanál

20. Szószos kanál

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes, aranyozott ezüst, Spíró Miksa mesterjegy, angol fazonú nyéllel

84 g; h: 19,3 cm