242. Kamara aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-125]
Talpas pohár
osztrák, 19. sz. vége, színtelen, csiszolt, köszörült üveg, csorba
81. tétel
Emlékpohár
magyar, 20. sz. eleje, színtelen üveg, köszörült, festett díszítéssel, "Parádi emlék" felirattal
82. tétel
Emlékpohár
német, 19. sz. vége, kék színű üveg, ezüst-nitrát díszítéssel, "Souvenir de Gleicherberg" aranyozott felirattal, aranyozás kopott
83. tétel
Talpas pohár
osztrák, 19. sz. vége, csiszolt, festett, aranyozott üveg, aranyozás kopott
84. tétel
Talpas pohár
osztrák, 19. sz. vége, színtelen és rubinpácolt üveg, csiszolt, köszörült, aranyozott díszítéssel, aranyozása kopott, csorba
85. tétel
Talpas pohár
osztrák, 20. sz. eleje, homokfúvott, zománc és tusfestett díszítéssel
86. tétel
Díszkehely
osztrák, 19. sz. vége, csiszolt színtelen üveg, festett, aranyozott, köszörült díszítéssel, "MARIE" felirattal
87. tétel
Palack
osztrák vagy magyar, színtelen csiszolt üveg, dugó hiányzik
88. tétel
Díszváza
osztrák, 20. sz. eleje, aranyozott, zománcfestett üveg
89. tétel
Pohár
osztrák, 20. sz. eleje, színtelen, csiszolt üveg, apró csorbulásokkal
90. tétel
Pohár, 2 db
osztrák, 19. sz. vége, bíborpácolt, csiszolt, köszörült üveg, az egyiken "Glück" felirattal, kis sérülésekkel
91. tétel
Pohár
osztrák, 19. sz. vége, színtelen és rubinpácolt üveg, csiszolt
92. tétel
Talpas pohár
osztrák, 19. sz. vége, színtelen, csiszolt üveg, apró csorbulásokkal
93. tétel
Kis kancsó
magyar, 19. sz. vége, színtelen hutaüveg, kék üvegszál díszítéssel
94. tétel
Pohár
osztrák, 19. sz. vége, színtelen és rózsaszín üveg, csiszolt és aranyozott, kopott
95. tétel
Váza
Velence (?), 20. sz. első fele, csavart üvegszálas, anyagában festett üveg, köszörült, aranyozott díszítéssel, aranyozása kopott
96. tétel
Vázapár
osztrák, 20. sz. eleje, színezett, fújt üveg, kis sérüléssel
97. tétel
Díszváza
cseh, 20. sz. eleje, kétrétegű, kék színátmenetes tejüveg
98. tétel
Díszkancsó pár
cseh, 20. sz. első fele, kétrétegű, okkersárga színátmenetes üveg
99. tétel
Mészáros Márta
"Narrare", 2006
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-125]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS