242. Kamara aukció
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-125]
Cukorcsipesz
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, öntött, tulipán végű fogókkal
21. tétel
Fűszertartó pár
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, WB mesterjegy, kanalak nélkül
22. tétel
Cigarettakínáló, 2 db
Szlovákia, 1920 körül, 800 ezrelékes ezüst, "FB" mesterjegy, kerek edénykék, bordázott díszítéssel, kis sérüléssel
23. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, ovális hengerelt lemez, rózsás peremdísszel
24. tétel
Keresztelő pohár
német, 20. sz. eleje, 1888 utáni hold korona fémjel és bécsi behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, "GRAZI" felirattal, sérült
25. tétel
Pálinkás pohár, 6 db
1900 körül, ezüst, fémnyomott, hengerelt, palmetta díszítéssel, kis sérülésekkel
26. tétel
Tálka
Szlovákia, 1920 körül, 800 ezrelékes ezüst, "FB" mesterjegy, ovális, préselt lemez, karéjos díszítéssel
27. tétel
Fogpiszkálótartó
osztrák, 20. sz. eleje, 800 ezrelékes ezüst, KG vésett monogrammal
28. tétel
Keret
magyar, 20. sz. eleje, fa korpuszon aranyozott blondelmassza rátéttel, kis sérülésekkel
29. tétel
Keret
magyar, 19. sz. vége, faragott fa, aranyozás nyomaival, apró sérülésekkel, felújított
30. tétel
Keret
magyar, 20. sz., fa korpuszon aranyozott blondelmassza rátéttel, kis sérülésekkel, javított
31. tétel
Keret
magyar, 20. sz. eleje, fa korpuszon aranyozott blondelmassza rátéttel, felújított, hiányos
32. tétel
Keret
magyar, 20. sz. közepe, aranyozott fa, ökörszemes díszítéssel, apró sérülésekkel
33. tétel
Keret
osztrák, 19. sz. vége, tölgyfa alapon diófa (?) borítással, réz rátétekkel
34. tétel
Keret
35. tétel
Keret
magyar, 20. sz., fa korpuszon blondelmassza rátéttel
36. tétel
Keret
magyar, 20. sz. eleje, aranyozott fa, ökörszemes díszítéssel
37. tétel
Keret
magyar, 20. sz. közepe, faragott fenyőfa, kis sérülésekkel
38. tétel
Keret
magyar, 20. sz., fenyőfa alapon aranyozott, rátétes díszítéssel
39. tétel
Keret
magyar, 20. sz. közepe, fa korpuszon festett blondelmassza rátéttel, kis sérülésekkel
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-125]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS