Csésze és alj
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: masszába nyomott "Herend" jel és máz feletti címerpajzs, 862-es festőszám, csésze füle hiányzik, restaurált
61. tétel
Váza
francia, 20. sz. eleje, Francois Theodore T. Legras terve, színtelen jégüveg, aranyozott díszítéssel, jelezve az alján: LC (?) St Denis
62. tétel
Cukortartó
magyar, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, kopott, fülek restaurálva
63. tétel
Dísztányér
Itália, 19. sz. vége, festett és zománcfestett, aranyozott porcelán, j.h.o.: S. Salviati 5/5 Veduta del Molo del Palazzo Ducala, restaurált, kis sérülésekkel