242. Kamara aukció
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-125]
Keret
magyar, 20. sz., aranyozott, profilmart fa
41. tétel
Ovális keret
osztrák, 20. sz. eleje, fa korpuszon aranyozott blondelmasszás rátéttel, hajlított üveggel, apró sérülésekkel
42. tétel
Keret
magyar, 20. sz., fenyőfa alapon aranyozott, préselt rátéttel, apró sérülésekkel
43. tétel
Keret
magyar, 20. sz., fa korpuszon blondelmasszás díszítéssel, kis sérülésekkel, alakított
44. tétel
Keret
magyar, 20. sz. eleje, aranyozott, faragott fa, apró sérülésekkel
45. tétel
Keret
magyar, 20. sz., fenyőfa aranyozott, préselt rátéttel
46. tétel
Keret
magyar, 19. sz. vége, fa korpuszon ezüstözött és aranyozott, rátétes díszítéssel, átalakított, restaurált
47. tétel
Keret
magyar, 20. sz. első fele, fa korpuszon ezüstözött, rátétes díszítéssel, kis sérülésekkel
48. tétel
Ovális keret
magyar, 20. sz. eleje, fa korpuszon aranyozott blondelmassza rátéttel, apró sérülésekkel
49. tétel
Keret
magyar, 20. sz., aranyozott, faragott fa blondelmassza rátéttel
50. tétel
Keret
magyar, 20. sz. eleje, fa korpuszon aranyozott, ökörszemes díszítéssel, felújított
51. tétel
Keret
magyar, 20. sz., ezüstözött fenyőfa, kis kopásokkal
52. tétel
Keret
magyar, 20. sz., festett fa, kis kopásokkal
53. tétel
Keret
54. tétel
Keret
magyar, 20. sz., aranyozott fa, restaurált
55. tétel
Keret
magyar, 19. sz. vége, ezüstözött és aranyozott, rátétes díszítéssel, restaurált
56. tétel
Ovális keret
magyar, 20. sz., festett, aranyozott fa, hiányos
57. tétel
Edénypár
Felvidék (Stomfa?), 1800 körül, ónmázas fajansz, jelzett az alján: "S.X", kis sérüléssel
58. tétel
Házaspár
holland, 20. sz. eleje, festett fajansz, apró sérülésekkel
59. tétel
Csésze, 5 db
osztrák, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, kopott
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-125]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS