242. Kamara aukció > Pohárka, 5 db

8. Pohárka, 5 db

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, bordázott, préselt forma

152 g; m: 8,2 cm