242. Kamara aukció > "Az üresség tartalmai", 1995

112. Gallusz Gyöngyi (Budapest, 1962-)

"Az üresség tartalmai", 1995

litográfia, papír

700*990 mm

j.j.l.: Gallusz Gyöngyi; sorszámozott: E.A. VII/II.