242. Kamara aukció > Cím nélkül

116. Vasarely, Victor (Pécs, 1906 - Párizs, 1997)

Cím nélkül

színes litográfia, papír

650*600 mm

j.j.l.: Vasarely; b.l.: 49/7

sérült