242. Kamara aukció > Befogadók III, 2001

109. Terjéki Eszter (Budapest, 1978 -)

Befogadók III, 2001

litográfia, papír

490*690 mm

j.j.l.: Terjéki Eszter 2001; sorszámozott: 15/11