242. Kamara aukció > "Kőrajz II", 1992

121. Molnár László (Nagyvárad, 1951-)

"Kőrajz II", 1992

litográfia, papír

400*590 mm

j.j.l.: Molnár László József, 1992; Sorszámozott: E.A. IV/XIV.