216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kandalló óra

747. Kandalló óra

francia, 20. sz. eleje, felesütős szerkezet, zománcozott számlap, fekete ónix tokban, tetején bronz szoborral, járóképes, hiányos szerkezet, sérült, 1db kulccsal

m: 62 cm