216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Láda

630. Láda

német, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott neoreneszánsz díszítéssel, kovácsoltvas fogantyúkkal, 1 db kulccsal

57*168*55 cm