216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Krisztus keresztre feszítése

36. Führich, Josef von (1800-1876) után, 19. sz. első fele

Krisztus keresztre feszítése

olaj, vászon

90,5*70,5 cm

j.n. ho.: német nyelvű felirattal és Nr. 9. jelzettel

sérült