216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ollós szék

635. Ollós szék

német, 19. sz., pácolt bükkfa, faragott díszítéssel, aranyozott bőr ülőlappal, sárgaréz szegecsekkel, hátlapon a bőr pótolt

95*71*55 cm