216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Krisztus Pilátus előtt

32. Német festő, 18. sz.

Krisztus Pilátus előtt

olaj, vászon

24*35,5 cm

j.n. ho.: gyűjteményi viaszpecsét