216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Theodelinda portréja

52. Itáliai szobrász, 19. sz. eleje

Theodelinda portréja

faragott márvány

36,5*23 cm

"Theodelinda Mater Adaloal R. Di." felirattal

sérült