216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vár-bogyai Bogyai Pál és felesége portréja

75. Magyarországi festő, 18. sz. közepe

Vár-bogyai Bogyai Pál és felesége portréja

olaj, vászon

86,5*69 cm