216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lószerszám tartozék-szügyelő, lószügydísz

758. Lószerszám tartozék-szügyelő, lószügydísz

19. sz. vége, Proveniencia: Zsolnay Miklós 1888-89-es gyűjtőútján vásárolta a Közel-Keleten (a család tulajdonából), hurkolt, fonott és csomózott selyemzsinór, sérült

62*200 cm