758. Lószerszám tartozék-szügyelő, lószügydísz
19. sz. vége, Proveniencia: Zsolnay Miklós 1888-89-es gyűjtőútján vásárolta a Közel-Keleten (a család tulajdonából), hurkolt, fonott és csomózott selyemzsinór, sérült
62*200 cm