216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ifjú képmása

64. Dyck, Anthonis van (1599 - 1641) után, 19. sz.

Ifjú képmása

olaj, vászon

73*62 cm

Anthonis van Dyck műve a bécsi Kunsthistorisches Múzeumban található,ho.: Ernst aukciós címke