64. Dyck, Anthonis van (1599 - 1641) után, 19. sz.
Ifjú képmása
olaj, vászon
73*62 cm
Anthonis van Dyck műve a bécsi Kunsthistorisches Múzeumban található,ho.: Ernst aukciós címke