216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kabinetszekrény

620. Kabinetszekrény

lombard, 18. sz., feketére pácolt fenyőfa, esztergált és faragott díszítéssel, 10 kis fiókkal, kulcsra zárható középső rekeszben három kis fiókkal, fülkében Atlasz figurával, 1 db kulccsal

54*100*28 cm