216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szalonasztal

704. Szalonasztal

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, egy fiókkal, esztergált lábösszekötővel, sérült

82*135*76,5 cm