216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Asztali csendélet gyümölcsökkel

110. Asztalos Gyula (Rákospalota, 1900 - Budapest, 1972)

Asztali csendélet gyümölcsökkel

olaj, vászon

100*80 cm

j.j.l.: Asztalos Gy.