216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tájkép alakokkal

107. Uden, Lucas van (Antwerpen, 1595 - Antwerpen, 1672/73) köre

Tájkép alakokkal

olaj, vászon

55,5*80 cm

j.n. ho.: katalógus címke töredéken Jacques Artois felirattal