22. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Négyosztatú ikon: Istenszülő, Minden fájdalmasok öröme, Csodatevő Szent Miklós, Kazányi Istenanya és három szent
olaj, fa
53,5*43 cm