216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Négyosztatú ikon: Istenszülő, Minden fájdalmasok öröme, Csodatevő Szent Miklós, Kazányi Istenanya és három szent

22. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

Négyosztatú ikon: Istenszülő, Minden fájdalmasok öröme, Csodatevő Szent Miklós, Kazányi Istenanya és három szent

olaj, fa

53,5*43 cm