711. Fotel, 4 db
18. sz. vége, faragott, festett, aranyozott fa, Chinoiserie jelenetekkel, erősen sérült, kopott, Proveniencia: a tulajdonos szóbeli közlése alapján a Zichy kastély berendezése volt, Sárdy János operaénekes hagyatékából
105,5*64*63 cm