216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Flamand hölgy portréja, 1624

71. Miereveld, Michiel (Delft, 1567 - 1641)

Flamand hölgy portréja, 1624

olaj, fa

68*55 cm

j.j.k.: Aetatis 33/A. 1624 / M. Miereveld